TGB BLADE 600i LTX 4x4

  Homologace  - T3b

  Barevná provedení:  černá matnáMatná černá

   

  216 990,00 Kč
  S DPH
  Počet
  Na objednávku! Dostupnost na dotaz

  visa

  Úchvatný design s moderními LED-matrix světlomety a Full-LED osvětlením, vylepšená automatická převodovka, prodloužený podvozek, silný motor, příjemné ovládání a výborné jízdní vlastnosti - nový TGB Blade 600i LTX EPS 4x4 má všechny předpoklady stát se opět jednou z nejoblíbenějších čtyřkolek střední třídy. Pod novým přitažlivým kabátem pracuje spolehlivý jednoválec s vysokou tažnou silou. Automatická převodovka má zesílenou konstrukci a japonské komponenty. Přední mřížka chladiče je odnímatelná pro usnadnění čištění. K tomu vynikající terénní vlastnosti, elektricky připojitelný pohon 4x4 se dvěma uzamykatelnými diferenciály, prodloužený podvozek se samostatnou sedačkou spolujezdce a mimořádně bohatá standardní výbava, ve které nechybí vodotěsný naviják 3000lbs, atraktivní alu disky, tažné zařízení nebo kvalitní nitrogenové tlumiče EVO.

  Technické specifikace

  Motor

  Typ:čtyřtaktní jednoválec SOHC, EFI
  Objem:561 cm3
  Vrtání x zdvih:Ø 95 x 79,2 mm
  Kompresní poměr:10.2 : 1
  Výkon:42 k (31,3 kW) / 6500/min (off-road)
  Max. točivý moment:53,6 Nm/5500 /min (off-road)
  Chlazení:kapalinou + olejem + elektrický ventilátor

  Hnací systém

  Pohon:2x4 / 4x4, elektricky přepínatelný
  Převodovka:automatická - CVT variátor se zpátečkou, L/H/N/R/P, brzdění motorem
  Uzávěrka diferenciálu:- přední, s elektrickým ovládáním
   - na přední i zadní nápravě, s elektrickým ovládáním (verze Euro4)
  Koncový převod:kardanem vpředu i vzadu

  Podvozek

  Zavěšení přední:nezávislá dvojitá A-ramena
  Zavěšení zadní:nezávislá dvojitá A-ramena
  Pérování přední:hydraulické tlumiče EVO + pětipolohově nastavitelné předpětí pružin
  Pérování zadní:hydraulické tlumiče EVO + pětipolohově nastavitelné předpětí pružin
  Brzdy přední:2x hydraulická kotoučová
  Brzdy zadní:1x hydraulická kotoučová
  Pneumatiky přední:AT25 x 8 - 12
  Pneumatiky zadní:AT25 x 10 - 12

  Rozměry a hmotnosti

  Celková délka:2280 mm
  Celková šířka:1250 mm
  Celková výška:1420 mm
  Světlá výška:320 mm
  Výška sedla:940 mm
  Rozvor:1450 mm
  Provozní hmotnost:444 kg
  Palivová nádrž:18 l

  Přístroje a osvětlení

  Displej:                    

  Digitální multifunkční displej s funkcemi: otáčkoměr, rychloměr, maximální dosažené otáčky motoru, maximální dosažená rychlost, průměrná rychlost, 2 počítadla denní ujeté vzdálenosti, počítadlo celkově ujeté vzdálenosti, denní počítadlo najetých motohodin, celkové počítadlo najetých motohodin, palivoměr, palubní hodiny

  Kontrolky:pohon 4x4, zařazený převod, přehřátí motoru, motorový olej, ukazatele směru, osvětlení
  Osvětlení:Matrixové přední LED světlomety, Full-LED světla pro denní svícení, blikače, koncová a brzdová světla

  Výbava

  Homologované tažné zařízení, elektrická uzávěrka předního i zadního diferenciálu, elektrické přepínání pohonu 2x4/4x4, pancéřované brzdové hadičky, atraktivní 8paprskové hliníkové disky, značkové 25" pneumatiky, chrániče rukou na řídítkách, robustní přední nárazník, kompozitní nosiče zavazadel, samostatné sedadlo spolujezdce s opěrkou zad a madly, vodotěsný naviják 3000 lbs, 12V zásuvka, Full-LED osvětlení.

  Legislativa a schválení

  Homologace pro silniční provoz:ano
  Registrační značka (SPZ):v ceně (spolu se čtyřkolkou získáte čistopis Technického průkazu)

  Technologie a výbava

  Posilovač řízení se třemi režimy

  Posilovač řízení se třemi režimy

  Elektrický posilovač řízení ulehčuje ovládání čtyřkolky a zmenšuje sílu potřebnou na řízení. Posilovač také zlepšuje bezpečnost jízdy, protože funguje zároveň i jako tlumič ran a úderů do řídítek. Když kolem narazíte například na skrytý kámen, díru nebo pařez, náraz vám nevyrazí řídítka z ruky, protože většinu energie nárazu pohltí posilovač. Posilovač řízení TGB nabízí tři volitelné režimy: standardní účinek / maximální účinek / vypnuto.

  Silný motor

  Silný motor

  Víc výkonu, víc práce, víc zábavy. Spolehlivý čtyřdobý motor 600 ccm s moderní čtyřventilovou technikou, chlazením kapalinou a olejem se dvěma samostatnými chladiči je vybaven moderním elektronickým vstřikováním paliva. Vstřikování zaručuje vysoký výkon, velkou tažnou sílu, vysoký točivý moment, nízké emise a spolehlivé startování v létě i v zimě.

  Robustní prodloužený podvozek

  Robustní prodloužený podvozek

  Optimalizovaná geometrie podvozku, široký rozchod a příjemně nastavené odpružení dávají čtyřkolce přesné řízení, snadnou ovladatelnost a vysokou míru stability. Vynikající prostupnost terénem zajišťuje moderní nezávislé zavěšení všech kol IRS s vysokými zdvihy, v těžkém terénu navíc oceníte elektricky připojitelný pohon 2x4/4x4 s rychle pracujícími elektrickými uzávěrkami předního i zadního diferenciálu. Prodloužený podvozek poskytuje dostatek místa a dobré jízdní vlastnosti.

  Pohon 4x4 se dvěma diferenciály (Euro4)

  Pohon 4x4 se dvěma diferenciály (Euro4)

  Verze Euro 4 je vybavena promyšleným systémem pohonu se dvěma uzamykazelnými diferenciály. V těžkém terénu oceníte rychlé uzamknutí buď jen předního, nebo obou diferenciálů najednou. Díky tomu můžete pohon snadno nakonfigurovat ideálně pro jakýkoli terén a situaci. Na jednu stranu tak získáte plnou trakci v těžkém terénu, na druhou stranu stabilní jízdu a úžasně příjemné řízení na rovině. Elektricky přepínatelný pohon 2x4/4x4 a moderní nezávislé zavěšení všech kol iRS společně se širokým rozchodem a velkou světlou výškou zaručuje vynikající průchodnost každým terénem.

  Výkonné kotoučové brzdy

  Výkonné kotoučové brzdy

  Účinné hydraulické kotoučové brzdy s vrtanými kotouči a velkým brzdným výkonem vám dávají jistotu při jízdě z kopce, práci s těžkým přívěsem nebo při posouvání vašich jízdních limitů. Díky pancéřovaným hadičkám brzdy umožňují citlivé dávkování a přesnou kontrolu brzdného účinku.

  Moderní Full-LED osvětlení

  Moderní Full-LED osvětlení

  Vysoce svítivé full-LED přední světlomety s matrixovou technologií dodávají stroji nezaměnitelný atraktivní vzhled. Světlomety s integrovaným LED denním svícením zároveň zajišťují i funkci ukazatelů směru a obrysových světel. Také veškeré další osvětlení včetně brzdových světel a zadních blikačů je vybavené inovativní LED technologií, která poskytuje vysokou svítivost při nízkém odběru elektrické energie šetřící baterii.

   

  Multifunkční LCD displej

  Multifunkční LCD displej

  Přesné informace kdykoli potřebujete: moderní multifunkční LCD displej je nejen dobře čitelný, ale i krásný, a nabízí spoustu funkcí jako digitální otáčkoměr, digitální rychloměr, maximální dosažené otáčky motoru, maximální dosažená rychlost, průměrná rychlost, 2 počítadla denní ujeté vzdálenosti, počítadlo celkově ujeté vzdálenosti, denní počítadlo najetých motohodin, celkové počítadlo najetých motohodin, palivoměr, palubní hodiny a všechny potřebné kontrolky.

  Plná výbava již v základu

  Plná výbava již v základu

  TGB Blade 600i LTX nabízí již v základu mimořádně bohatou výbavu, ve které nechybí variabilní posilovač řízení se 3 režimy, elegantní 12" ALU disky, značkové pneu Maxxis Bighorn, chrániče rukou, robustní přední ochranný rám, moderní kompozitní nosiče zavazadel, samostatné sedadlo spolujezdce s opěrkou zad, opěrky nohou pro spolujezdce, moderní Full-LED osvětlení, 12V zásuvka, tažné zařízení a vodotěsný naviják s tažnou silou 3000 lbs.

  TGB
  TGB-LTX-T
  5 ks

  5 dalších produktů ve stejné kategorii: