Segway Snarler AT6 L Limited

  Maximální výbava a prodloužený podvozek - Snarler Limited nabízí spoustu pohodlí a luxusu, k tomu úžasný výkon a výjimečné schopnosti v terénu. Díky mobilní aplikaci s chytrými funkcemi máte všechno pod kontrolou.

  226 990,00 Kč
  S DPH
  Počet
  Vyprodáno

  visa

  krásný i praktický

  Snarler je nejen atraktivní, ale zároveň také praktický. Široké blatníky jsou maximálně účinné, i bez doplňkových lemů budete na Snarleru patřit k nejčistším jezdcům. Málokterá čtyřkolka vás před blátem ochrání tak, jako Snarler.

  Vyspělé technologie

  Moderní Full-LED osvětlení skvěle svítí, dává stroji nezaměnitelný dospělý vzhled a zajišťuje vynikající viditelnost ve dne i v noci.

  Mechanické zvíře

  Design Snarlera je sebevědomý, dynamický a radikálně odlišný od všech běžných trendů. Snarler je jako mechanické zvíře v lese.

  Výkonný motor DOHC

  Kapalinou chlazený čtyřtaktní jednoválec nejnovější generace o objemu 570 ccm má výkon 44 koní a 48 Nm točivého momentu. To jej řadí mezi absolutně nejvýkonnější motory této objemové třídy. V nejprudších stoupáních nebo při tahání těžkých stromů si s výkonem nemusíte dělat žádné starosti.

  Píst chlazený olejem

  Speciální trysky rozstřikují dva proudy oleje zespoda na dno pístu a tím jej účinně ochlazují. Výsledkem je mimořádná spolehlivost a účinnost motoru.

  Dva chladiče

  Díky dvojitému chlazení s vodním chladičem a chladičem oleje pracuje motor neustále při optimální teplotě, i v extrémních podmínkách.

  Budoucnost již dnes

  Snarler nabízí doslova revoluční konektivitu. Aplikace "Segway Powersports" umožňuje stroj na dálku ovládat, startovat a nastavovat. Díky této aplikaci můžete využívat nejrůznější funkce, které vám ještě více zpříjemní jízdu s vaším Snarlerem.

  Pérování Extreme Performance

  Plně nastavitelné plynokapalinové tlumiče s oddělenou nádobkou a progresivní pružiny s nastavitelným předpětím: výsledkem jsou skvělé jízdní vlastnosti, výborná ovladatelnost a jistota, že zdoláte i nejtěžší terén.

  Mimořádně pevný rám

  Rám z chrom-molybdenové oceli je mnohem pevnější než běžný ocelový. Tuhý a odolný rám zaručuje vynikající stabilitu a dokonale přesný pocit z jízdy.

  Suverénní v každém terénu

  Pohon 2WD / 4WD, dva diferenciály* s elektrickými uzávěrkami a špičkové pneumatiky s vynikající trakcí - se Snarlerem vás žádná překážka nezastaví.

  Všestranný pomocník

  Na kouli utáhne Snarler bez problémů téměř cokoliv. Na masivní nosiče můžete naložit až 120 kg nebo na ně lze namontovat praktické držáky příslušenství. Elektrický naviják vás spolehlivě dostane z jakékoliv situace.

  Posilovač řízení

  Posilovač řízení pracuje zcela automaticky, a to hned ve třech režimech. Svoji účinnost sám nastavuje v závislosti na rychlosti vaší jízdy nebo podle toho, jestli máte zapnutou přední uzávěrku. První dva režimy si navíc ještě můžete přes mobilní aplikaci individuálně nastavit pro váš styl jízdy, pro různé terény a podmínky.

  MOTOR

  Typ:čtyřtaktní jednoválec DOHC 
  Objem:570 ccm
  Výkon:44 k
  Točivý moment:48 Nm
  Palivový systém:elektronické vstřikování paliva (EFI)
  Chlazení:kapalinou a olejem + olejem chlazený píst

  HNACÍ SYSTEM
  Pohon:2x4 / 4x4, elektricky přepínatelný
  Převodovka:automatická CVT, P/R/N/L/H
  Motorová brzda:ano
  Přední diferenciál:s elektrickou uzávěrkou
  Zadní diferenciál:s elektrickou uzávěrkou (dle specifikace)
  PODVOZEK
  Rám:vysoce pevný rám z chrom-molybdenové oceli, prodloužený rozvor
  Posilovač řízení:elektrický, automatický 3režimový + možnost individuálního nastavení přes mobilní aplikaci
  Zavěšení:dvojitá A-ramena vpředu / dvojitá A-ramena se stabilizátorem vzadu
  Pérování:plně nastavitelné, s progresivními pružinami, plynokapalinové tlumiče s oddělenou nádobkou (Piggyback)
  Zdvih:180 mm vpředu / 210 mm vzadu
  Brzdy:hydraulické kotoučové
  Kola:14" hliníkové disky se systémem Beadlock
  ROZMĚRY
  Celková délka:2 350 mm
  Celková šířka:1 280 mm
  Celková výška:1 430 mm
  Světlá výška:270 mm
  Rozvor:1 450 mm
  Výška sedla:930 mm
  Hmotnost bez náplní:385 kg
  Přední nosič:kompozitní, s protiskluzovým povrchem, nosnost 40 kg
  Zadní nosič:kompozitní, s protiskluzovým povrchem, nosnost 80 kg
  Palivová nádrž:23 l
  VÝBAVA
  Elektrický posilovač řízení se třemi režimy, elektrický naviják, sedadlo s opěrkou zad, tažné zařízení, kompozitní nosiče vpředu i vzadu, digitální multifunkční displej, Full-LED osvětlení, přední ochranný rám, zadní ochranný rám, boční ochranné rámy, 14" hliníkové disky se systémem Beadlock, 26" pneu, plně nastavitelné pérování s progresivně vinutými pružinami, ochranné kryty rukojetí, Smart Commanding System (SCS) + mobilní aplikace Smart-Moving App
  ATV-SNA6

  5 dalších produktů ve stejné kategorii: