TGB BLADE 600i LT 4x4

  Homologace - T3b

  Barevná provedení: hnědo-šedá, matná šedá BíláMatná černá

  204 990,00 Kč
  S DPH
  Počet
  Na objednávku! Dostupnost na dotaz

  visa

  Oblíbený prodloužený Blade se silným motorem 600 ccm
  TGB Blade si vydobyl pověst výkonné, odolné, spolehlivé a pracovité čtyřkolky, která snese i nešetrné zacházení. Užitkově-rekreační Blade 600 LT přichází vybavený pokročilými technologiemi, s bohatou výbavou a prodlouženým podvozkem. Největším tahákem je bezpochyby nový výkonný motor 600 ccm s vysokou tažnou silou a působivým zrychlením. Výborně vybavená čtyřkolka vyniká mimořádnou obratností, snadným a příjemným řízením a zejména skvělým poměrem ceny, kvality a užitné hodnoty. Široký rozchod a moderní nezávislé zavěšení všech kol IRS s velkou světlou výškou dávají čtyřkolce vysokou stabilitu a špičkovou prostupnost terénem, prodloužený podvozek nabízí více místa a jistější jízdu v prudkých kopcích při zachování vysoké obratnosti a hravé ovladatelnosti krátkých modelů.

  Technické specifikace

  Motor

  Typ:čtyřtaktní jednoválec SOHC, EFI
  Objem:561 cm3
  Vrtání x zdvih:Ø 95 x 79,2 mm
  Kompresní poměr:10.2 : 1
  Výkon:38,5 k (28,3 kW) / 6500 ot./min (off-road)
  Max. točivý moment:53,6 Nm/5500 /min (off-road)
  Chlazení:kapalinou + olejem + elektrický ventilátor

  Hnací systém

  Pohon:2x4 / 4x4, elektricky přepínatelný
  Převodovka:automatická - CVT variátor se zpátečkou, L/H/N/R/P + brzdění motorem
  Uzávěrka diferenciálu:přední, elektricky ovládaná
   - na přední i zadní nápravě, elektricky ovládané (verze Euro4)
  Koncový převod:kardanem vpředu i vzadu

  Podvozek

  Zavěšení přední:nezávislá dvojitá A-ramena
  Zavěšení zadní:nezávislá dvojitá A-ramena
  Pérování přední:hydraulické tlumiče + pětipolohově nastavitelné předpětí pružin
  Pérování zadní:hydraulické tlumiče + pětipolohově nastavitelné předpětí pružin
  Brzdy přední:2x hydraulická kotoučová
  Brzdy zadní:1x hydraulická kotoučová
  Pneumatiky přední:AT25 x 8 - 12
  Pneumatiky zadní:AT25 x 10 - 12

  Rozměry a hmotnosti

  Celková délka:2280 mm
  Celková šířka:1250 mm
  Celková výška:1420 mm
  Světlá výška:320 mm
  Výška sedla:940 mm
  Rozvor:1450 mm
  Provozní hmotnost:438 kg
  Palivová nádrž:18 l

  Přístroje a osvětlení

  Displej:                    

  Digitální multifunkční displej s funkcemi: otáčkoměr, rychloměr, maximální dosažené otáčky motoru, maximální dosažená rychlost, průměrná rychlost, 2 počítadla denní ujeté vzdálenosti, počítadlo celkově ujeté vzdálenosti, denní počítadlo najetých motohodin, celkové počítadlo najetých motohodin, palivoměr, palubní hodiny

  Kontrolky:pohon 4x4, zařazený převod, přehřátí motoru, motorový olej, ukazatele směru, osvětlení
  Osvětlení:projektorové přední světlomety, LED světla pro denní svícení, LED blikače, koncová a brzdová světla

  Výbava

  Homologované tažné zařízení, elektrická uzávěrka předního diferenciálu, elektrické přepínání pohonu 2x4/4x4, pancéřované brzdové hadičky, atraktivní 8paprskové hliníkové disky, značkové 25" pneumatiky, chrániče rukou na řídítkách, robustní přední nárazník, přední i zadní nosič zavazadel, samostatné sedadlo spolujezdce s madly a opěrkou zad, kvalitní naviják 3000 lbs, 12V palubní zásuvka 10A 120W, LED světla pro denní svícení.

  Legislativa a schválení

  Homologace pro silniční provoz:ano
  Registrační značka (SPZ):v ceně (spolu se čtyřkolkou získáte čistopis Technického průkazu)

  Technologie a výbava

  Nový motor 600 ccm

  Nový motor 600 ccm

  Více výkonu, více práce, více zábavy. Největší předností nového modelu je bezpochyby zcela nový kapalinou chlazený motor 600 ccm, do kterého inženýři firmy TGB vložili množství moderních technologií. Ty zahrnují například novou čtyřventilovou hlavu, kombinované chlazení kapalinou a olejem se dvěma samostatnými chladiči. Elektronické vstřikování paliva Siemens zaručuje vysoký výkon, velkou tažnou sílu a točivý moment v každých otáčkách, spolehlivé startování v létě i v zimě, snížené emise a nízkou spotřebu paliva.

  Přepracovaný prodloužený podvozek

  Přepracovaný prodloužený podvozek

  Změněná geometrie podvozku, nové zavěšení předních kol, přepracovaná geometrie řízení a nové nastavení tlumičů dávají čtyřkolce přesné řízení, hravou ovladatelnost a výrazně lepší stabilitu v těžkém terénu a při sportovní jízdě. Vynikající prostupnost terénem umožňuje moderní nezávislé zavěšení všech kol IRS se širokým rozchodem a velkou světlou výškou, v těžkém terénu oceníte i elektricky připojitelný pohon 2x4/4x4 a navíc si můžete elektricky uzamknout rychle pracující uzávěrku předního diferenciálu.

  Pohon 4x4 se dvěma diferenciály (L7e)

  Pohon 4x4 se dvěma diferenciály (L7e)

  Velkou předností modelu Blade 600i je jedinečný systém pohonu se dvěma diferenciály - na přední i zadní nápravě. V nejtěžším terénu navíc oceníte možnost rychle uzamknout elektrické uzávěrky každého z obou diferenciálů. Díky tomu je Blade 600i je velice příjemný na řízení a umožňuje přesně nakonfigurovat pohon pro jakýkoli terén a každou situaci. Na jednu stranu poskytuje dokonalou trakci všech kol a vynikající průchodnost těžkým terénem, zároveň však zajišťuje nesmírně kultivovanou a klidnou jízdu a úžasně příjemné řízení. Nechybí elektrické připojování pohonu předních kol 2x4/4x4 pouhým stiskem tlačítka na řídítkách ani moderní nezávislé zavěšení všech kol iRS se širokým rozchodem a velkou světlou výškou.

  Výkonné kotoučové brzdy

  Výkonné kotoučové brzdy

  Účinný tříkotoučový hydraulický brzdový systém s vrtanými kotouči a velkým brzdným výkonem vám dá jistotu a důvěru při těžké práci, jízdě s těžkým přívěsem, nebo při posouvání vašich jezdeckých limitů. Brzdy s pancéřovanými hadičkami umožňují citlivé dávkování a dokonalou kontrolu brzdného účinku.

  Moderní nosiče zavazadel

  Moderní nosiče zavazadel

  Moderní nosiče vyrobené z kvalitního plastu mají vysokou nosnost, výborně odolávají poškrábání, na rozdíl od ocelových nosičů nerezavějí, a i po létech vypadají stále dobře.

  Moderní LED osvětlení

  Moderní LED osvětlení

  Atraktivní LED světla pro denní svícení zaujmou na první pohled. Společně s dvojitými zadními LED světly a LED blikači je TGB Blade 600 nyní ještě dospělejší a ještě přitažlivější. A když zapadne slunce, výkonné dvojité projektorové světlomety vám vždy spolehlivě pomohou najít cestu domů.

  Multifunkční LCD displej

  Multifunkční LCD displej

  Přesné informace kdykoli potřebujete. Moderní multifunkční LCD displej je nejen dobře čitelný, ale i krásný, a nabízí spoustu funkcí jako digitální otáčkoměr, digitální rychloměr, maximální dosažené otáčky motoru, maximální dosažená rychlost, průměrná rychlost, 2 počítadla denní ujeté vzdálenosti, počítadlo celkově ujeté vzdálenosti, denní počítadlo najetých motohodin, celkové počítadlo najetých motohodin, palivoměr, palubní hodiny a všechny potřebné kontrolky.

  Špičková výbava

  Špičková výbava

  Na trhu není mnoho čtyřkolek, které by v již tak atraktivní základní ceně ještě nabízely tak bohatou standardní výbavu jako TGB Blade 600i LT: elektrická uzávěrka předního diferenciálu, elektrické přepínání pohonu 2x4 / 4x4, pancéřované brzdové hadičky, atraktivní 8paprskové hliníkové disky, značkové 25" pneumatiky, chrániče rukou a páček, masivní přední nárazník, přední i zadní nosič zavazadel, samostatné sedadlo spolujezdce s madly a opěrkou zad, homologované tažné zařízení a spolehlivý naviják s tažnou silou 3000lbs.

  TGB
  FTHHDLE-BRO606
  5 ks

  5 dalších produktů ve stejné kategorii: